Veneer saw Scheer FM6-6100A
SCHEER FM6-6100A
Fixed price plus VAT
Condition
Used
Location
Bruchsal Germany
Veneer saw Scheer FM6-6100A SCHEER FM6-6100A
more Images
SCHEER FM6-6100A
SCHEER FM6-6100A
SCHEER FM6-6100A
SCHEER FM6-6100A
SCHEER FM6-6100A
SCHEER FM6-6100A
SCHEER FM6-6100A
Machine data
Machine type:
Veneer saw Scheer FM6-6100A
Manufacturer:
SCHEER
Model:
FM6-6100A
Condition:
used
Price & Location
Fixed price plus VAT
Location:
Bruchsal Germany
Description
Cutting length 6.100 mm
length ~ 7.260 mm
width ~ 1.230 mm mm
height ~ 1.550 mm mm