KSF-315-2000
Combined circular saw and moulder
WINTER
KSF-315-2000
Fixed price plus VAT
Year of construction
2025
Condition
New
Location
Leipzig
Machine data
- Machine type:
- Manufacturer:
- WINTER
- Model:
- KSF-315-2000
- Year of construction:
- 2025
- Condition:
- new
Price & Location
Fixed price plus VAT
- Location:
- Leipzig
- A18539701
- Reference number:
- Update:
Description
Dimensions (L/W/H) 2000x3010x1250 mm
Gbsdsvz Hgzopfx Aaxjl
Weight 400 kg
Total power requirement 4 kw
Gbsdsvz Hgzopfx Aaxjl
Weight 400 kg
Total power requirement 4 kw
Send inquiry
Telephone & Fax
+49 341 9... show
These listings may also fit your interest.
Listing
Germany
1,467 km
Panel saw Holzkraft Minimax SI 400es 32 M A
HolzkraftMinimax SI 400es 32 M A 3 UP
Listing
Bad Honnef
1,107 km
ALTENDORF F 25 Type 6 sliding table saw
ALTENDORFF 25, Typ 6
ALTENDORFF 25, Typ 6
Nordhorn
Chipboard Floor covering Storage platform Panel
1.000 m², 2.500 mm x 2.000 mm x 38 mmAusführung: P6