Fasti 417-125-3Fasti
Fasti 417-125-3
Fasti
Fixed price plus VAT
Condition
Used
Location
Gütersloh
Machine data
Price & Location
Fixed price plus VAT
- Location:
- Gütersloh, Germany
- A21919488
- Reference number:
- Update:
Description
Max. sheet thickness: 3 mm steel
Roller center distance: 125 mm
Maximum projection: 500 mm
Stepless speed adjustment via handwheel
Right and left rotation
Hydraulic delivery via foot switch
Gijdpfx Aaey R S Easxjt
Weight: approx. 550 kg
Additional tool on request
Roller center distance: 125 mm
Maximum projection: 500 mm