Festo DNU-32-105-PPV-A
Fixed price plus VAT
Condition
Used
Location
Wiefelstede Germany
Pneumatic cylinders Festo DNU-32-105-PPV-A
more Images
Festo DNU-32-105-PPV-A
Festo DNU-32-105-PPV-A
Festo DNU-32-105-PPV-A
Festo DNU-32-105-PPV-A
Machine data
Machine type:
Pneumatic cylinders
Manufacturer:
Festo
Model:
DNU-32-105-PPV-A
Condition:
used
Price & Location
Fixed price plus VAT
Seller location:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Germany Germany
Description
Pneumatic cylinders, air cylinders, pneumatic rams, air rams
-Manufacturer: Festo, standard cylinder type DNU-32-105-PPV-A
-Stroke: 105 mm
-Piston: Ø 32 mm
Gedpfx Aasg Twi Nexjbl
-Piston rod: Ø 12 mm / M10 x 1.25