CMZ TA-15-YS-640+GL20
Year of construction
2023
Condition
Used
Location
Germany Germany
CNC Lathe CMZ TA-15-YS-640+GL20
more Images
CMZ TA-15-YS-640+GL20
CMZ TA-15-YS-640+GL20
CMZ TA-15-YS-640+GL20
CMZ TA-15-YS-640+GL20
CMZ TA-15-YS-640+GL20
CMZ TA-15-YS-640+GL20
CMZ TA-15-YS-640+GL20
CMZ TA-15-YS-640+GL20
CMZ TA-15-YS-640+GL20
Machine data
Machine type:
CNC Lathe
Manufacturer:
CMZ
Model:
TA-15-YS-640+GL20
Year of construction:
2023
Condition:
used
Price & Location
Location:
, Germany Germany
Description
turning diameter 120 mm
turning length 640 mm
Gbedpsy Nfdmsfx Aaxsl
control Fanuc 32iT
total power requirement 45 kW