GUSTOS D-5-S-2-2000
Condition
New
Location
Velen Germany
Long goods shelves GUSTOS D-5-S-2-2000
more Images
GUSTOS D-5-S-2-2000
GUSTOS D-5-S-2-2000
GUSTOS D-5-S-2-2000
GUSTOS D-5-S-2-2000
GUSTOS D-5-S-2-2000
GUSTOS D-5-S-2-2000
GUSTOS D-5-S-2-2000
GUSTOS D-5-S-2-2000
Machine data
Machine type:
Long goods shelves
Manufacturer:
GUSTOS
Model:
D-5-S-2-2000
Condition:
new
Price & Location
Location:
46342 Velen Germany
Description
Load Weight Shelf 15000 kg
Loading weight per level 3000 kg
Number of load levels 5 Stk.
Giodpfx Amjfgyg Eoust
Recommended material length 6000 mm
Column width 2 x 2000 mm
Shelf height 2440 mm
dimensions m
Seller
Registered since: 2003
789 listings online
Call
Send inquiry
Countryus
Germany
Austria
Switzerland
United States
United Kingdom
France
Belgium
Spain
Mexico
Italy
Netherlands
Poland
Russian Federation
Belarus
Ukraine
Estonia
Turkey
New Zealand
Ireland
Czech Republic
Denmark
Finland
Sweden
Norway
Luxembourg
Greece
Lithuania
Latvia
Iceland
Portugal
Brazil
Venezuela
Argentina
Hungary
Slovakia
Romania
Moldova
Slovenia
Serbia
Montenegro
Albania
Croatia
Bulgaria
Macedonia
Bosnia and Herzegovina
Israel
Egypt
Morocco
India
Indonesia
South Korea
Japan
Thailand
Malaysia
Vietnam
China (People's Republic of China)
Taiwan
Iran
Bangladesh
The inquiry could not be sent. Please try again later.
Telephone & Fax
+49 2863 ... show
These listings may also fit your interest.
Listing
Cross-Moving-Table WMT LCT 330
Cross-Moving-Table WMT LCT 330
more images
Germany Velen
1,037 km
Cross-Moving-Table
WMTLCT 330
Listing
Cantilever rack, one-sided, 3.70m height, 1.2 Bruckamp Kragarmregal
Germany Germany
1,293 km
Cantilever rack, one-sided, 3.70m height, 1.2
BruckampKragarmregal
Certified Dealer
Heavy duty shelf Kragarmregal einseitig Höhe: 4.200 mm Nutztiefe: 1.200 mm / Länge: 4.000 mm
Germany Bad Feilnbach
Heavy duty shelf
Kragarmregal einseitig Höhe: 4.200 mmNutztiefe: 1.200 mm / Länge: 4.000 mm