Festo DN-63-950-PPV-A
Fixed price plus VAT
Condition
Used
Location
Wiefelstede Germany
Pneumatic cylinders Festo DN-63-950-PPV-A
more Images
Festo DN-63-950-PPV-A
Festo DN-63-950-PPV-A
Festo DN-63-950-PPV-A
Festo DN-63-950-PPV-A
Machine data
Machine type:
Pneumatic cylinders
Manufacturer:
Festo
Model:
DN-63-950-PPV-A
Condition:
used
Price & Location
Fixed price plus VAT
Seller location:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Germany Germany
Description
Pneumatic cylinders, air cylinders, standard cylinders, clamping cylinders
-Manufacturer: Festo
Giedpfx Aedk I Tfemujt
-Type: DN-63-950-PPV-A
-Piston: Ø 63 mm
-Stroke: 950 mm
-Pressure: max. 12 bar