GSL German Standard Lift D080045LAV20300
Fixed price plus VAT
Condition
Used
Location
Wiefelstede Germany
Hydraulic cylinder GSL German Standard Lift D080045LAV20300
more Images
Machine data
Machine type:
Hydraulic cylinder
Manufacturer:
GSL German Standard Lift
Model:
D080045LAV20300
Condition:
good (used)
Price & Location
Fixed price plus VAT
Location:
26215 Wiefelstede, DE Germany
Description
Hydraulic cylinder, support cylinder, hydraulic piston, pressure piston
-Cylinder: Ø 80 mm
-Piston rod: Ø 45 mm
Gjdjb A I Tdepfx Amujit
-Pipe outer diameter: mm
-Stroke: 300 mm
-Total length when retracted: 600 mm
-Hole diameter: Ø 50 mm