Festo DNU-63-500-PPV-A
Fixed price plus VAT
Condition
Used
Location
Wiefelstede Germany
Pneumatic cylinders Festo DNU-63-500-PPV-A
more Images
Festo DNU-63-500-PPV-A
Festo DNU-63-500-PPV-A
Festo DNU-63-500-PPV-A
Festo DNU-63-500-PPV-A
Festo DNU-63-500-PPV-A
Festo DNU-63-500-PPV-A
Festo DNU-63-500-PPV-A
Festo DNU-63-500-PPV-A
Machine data
Machine type:
Pneumatic cylinders
Manufacturer:
Festo
Model:
DNU-63-500-PPV-A
Condition:
used
Price & Location
Fixed price plus VAT
Location:
26215 Wiefelstede, Deutschland Germany
Description
Pneumatic cylinders, air cylinders, standard cylinders, clamping cylinders
-Manufacturer: Festo type DNU-63-500-PPV-A
-Piston diameter: 63 mm
-Stroke: 500 mm
-Max. Pressure: 12 bar