Festo ADVU-50-30-A-PA
Fixed price plus VAT
Condition
Used
Location
Wiefelstede Germany
Compact cylinder Festo ADVU-50-30-A-PA
more Images
Festo ADVU-50-30-A-PA
Festo ADVU-50-30-A-PA
Festo ADVU-50-30-A-PA
Festo ADVU-50-30-A-PA
Machine data
Machine type:
Compact cylinder
Manufacturer:
Festo
Model:
ADVU-50-30-A-PA
Condition:
used
Price & Location
Fixed price plus VAT
Seller location:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Germany Germany
Description
Pneumatic cylinders, air cylinders, standard cylinders, clamping cylinders
-Stroke: 30 mm
-Piston diameter: 50 mm
-Piston rod: 16 mm