Festo ADVU-25-120-P-A
Fixed price plus VAT
Condition
Used
Location
Wiefelstede Germany
Compact cylinder Festo ADVU-25-120-P-A
more Images
Festo ADVU-25-120-P-A
Festo ADVU-25-120-P-A
Festo ADVU-25-120-P-A
Festo ADVU-25-120-P-A
Machine data
Machine type:
Compact cylinder
Manufacturer:
Festo
Model:
ADVU-25-120-P-A
Condition:
used
Price & Location
Fixed price plus VAT
Seller location:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Germany Germany
Description
Round cylinder, pneumatic cylinder, standard cylinder, air cylinder, pneumatic stamp, air stamp
-Stroke: 120 mm
-Piston diameter: 25 mm
-Piston rod: 10 mm