Wymysłów GARANT SK40-6-100 tool holders • CNC
Oprawki narzędziowe GARANT SK40-6-100 • CNCOprawki narzędziowe GARANT SK40-6-100 • CNC
Wymysłów Tool holders SK40 AD/B 6×80
Oprawki narzędziowe SK40 AD/B 6×80Oprawki narzędziowe SK40 AD/B 6×80
Wymysłów Tool holders SK40 Ø12 HOLEX and ORION – DIN 69871 AD/B
Wymysłów Tool holders SK40 Ø10 HOLEX and ORION – DIN 69871
Wymysłów GARANT SK40-6-50 Tool Holder · G2.5 · 25,000 rpm
Wymysłów GARANT SK40-12-50 holders with VHM milling cutters · Ø12 mm · G2.5 · 25,000 rpm
Oprawki GARANT SK40-12-50 z frezami VHM · Ø12 mm · G2.5 · 25 000 rpmOprawki GARANT SK40-12-50 z frezami VHM · Ø12 mm · G2.5 · 25 000 rpm
Wymysłów Disc milling cutter Ø100 mm x 6 mm with indexable inserts on SK40 arbor
Frez tarczowy Ø100 mm x 6 mm z płytkami skrawającymi na oprawce SK40Frez tarczowy Ø100 mm x 6 mm z płytkami skrawającymi na oprawce SK40
Wymysłów SK40 holders Ø8-50 DIN 69871 AD
Oprawki SK40 Ø8-50 DIN 69871 ADOprawki SK40 Ø8-50 DIN 69871 AD
Wymysłów ORION SK40 AD Ø6-100 DIN 69871 tool holder with tool
Wymysłów SK40 Ø6-50 HOLEX and ORION DIN 69871 AD tool holders
Oprawki SK40 Ø6-50 HOLEX i ORION DIN 69871 ADOprawki SK40 Ø6-50 HOLEX i ORION DIN 69871 AD
Wymysłów ORION SK40 Ø10-100 DIN 69871 AD/B tool holder
Oprawka ORION SK40 Ø10-100 DIN 69871 AD/BOprawka ORION SK40 Ø10-100 DIN 69871 AD/B
Wymysłów ORION SK40 Ø8-100 K toolholder DIN 69871 AD/B
Oprawka ORION SK40 Ø8-100 K DIN 69871 AD/BOprawka ORION SK40 Ø8-100 K DIN 69871 AD/B
Wymysłów HOLEX SK40 Ø16 collet chuck – for ER sleeves, CNC, 12,000–15,000 rpm
Wymysłów SK40 WNT tool holders with drills – DIN 69871 – 25000 rpm
Mannheim Electric 4-wheeler
HeliCPD 100 -NEU- 6 Jahre Garantie Akku -33% Förderung
Ahaus Plate Shear - Hydraulic
ERMAKCNC HGS 3100-6 HH
Ahaus Plate Shear - Hydraulic
ERMAKCNC HGS 3100-6 HH MONO
ERMAKCNC HVR 3100-6 HH
ERMAKCNC HGS 2100-6
ERMAKCNC HGS 4100-6
ERMAKCNC HVR 3100-6
Austria CNC press brakes
KK KletzerCNC Abkantpresse KKI EUROPA XL 2600 mm x 100 to, Y