Intermac WL-10100DG
Fixed price plus VAT
Condition
Used
Location
Wiefelstede Germany
Position scanner Intermac WL-10100DG
more Images
Intermac WL-10100DG
Intermac WL-10100DG
Intermac WL-10100DG
Intermac WL-10100DG
Intermac WL-10100DG
Intermac WL-10100DG
Intermac WL-10100DG
Machine data
Machine type:
Position scanner
Manufacturer:
Intermac
Model:
WL-10100DG
Condition:
good (used)
Price & Location
Fixed price plus VAT
Location:
26215 Wiefelstede, DE Germany
Description
Position scanner, laser, barcode scanner
Gbjdpfeb A Sniox Aaxel
-Voltage: 230VAC 50Hz 110mA
-Sec: 10 V 1000 mA 10 VA