Durwen PZV-S-TGZ351200-SO
ONO plus VAT
Year of construction
2018
Condition
Used (fully functional)
Location
Strzałkowo Poland
Fork positioners Durwen PZV-S-TGZ351200-SO
more Images
Durwen PZV-S-TGZ351200-SO
Durwen PZV-S-TGZ351200-SO
Durwen PZV-S-TGZ351200-SO
Durwen PZV-S-TGZ351200-SO
Durwen PZV-S-TGZ351200-SO
Durwen PZV-S-TGZ351200-SO
Durwen PZV-S-TGZ351200-SO
Durwen PZV-S-TGZ351200-SO
Durwen PZV-S-TGZ351200-SO
Machine data
Machine type:
Fork positioners
Manufacturer:
Durwen
Model:
PZV-S-TGZ351200-SO
Year of construction:
2018
Condition:
used
Functionality:
fully functional
Price & Location
ONO plus VAT
Rental:
is possible
Seller location:
Babin Oledry 10, 62-420 Strzałkowo, Poland Poland
Call
Technical details
Load capacity:
3,500 kg
Reference number:
OS1637
Update:
Description
Fork positioner
Condition: Ready for operation and fully functional
Technical condition: good
Description: Year 2018 Capacity 3,500 kg Sideshift Opening range 490-1280 mm Reachforks Width 1200 mm Forks 1200 mm Mounting: Linde 393 Standard INSIDE 315 mm OUTSIDE 385 mm LENGTH 690 mm ID OS1637