BT VCE 150 ABT
VCE 150 A
BT VCE 150 A
BT
VCE 150 A
Year of construction
2007
Condition
Used
Location
Hardinxveld-Giessendam
Machine data
- Machine type:
- BT VCE 150 A
- Manufacturer:
- BT
- Model:
- VCE 150 A
- Year of construction:
- 2007
- Condition:
- good (used)
- Operating hours:
- 3,130 h
Price & Location
- Seller location:
- Schrank 2, 3371 KJ Hardinxveld-Giessendam, Netherlands
Call
Technical details
- Load capacity:
- 1,500 kg
- Lifting height:
- 6,950 mm
- Fuel type:
- electric
- Mast type:
- triplex
- Construction height:
- 3,150 mm
Description
Field of application: Internal logistics
Fork carriage: Other
Gbsdpfx Aexakwkjaxel
Please contact Pieter de Vries , , ) for more information
Fork carriage: Other
Gbsdpfx Aexakwkjaxel
Seller
Note: Register for free or log in, to access all information.
Registered since: 2020
9 listings online
Send inquiry
Telephone & Fax
+31 184 2... show
These listings may also fit your interest.
Listing
Topole
1,694 km
BT VCE150A narrow aisle truck
TOYOTA BTVCE150A
TOYOTA BTVCE150A
Listing
Dinkelsbühl
1,378 km
Band saw
MEBA260 AP
MEBA260 AP
Egenhofen
Vacuum membrane press
IstraTF-300HV
IstraTF-300HV
Warstein
Diesel tank fueling station company fueling station
Wettringen
Bundling device
KrpanPD 1200 M
KrpanPD 1200 M
Estonia
Machining centre
TeknaTKE783
TeknaTKE783
Nordhorn
Chipboard Floor covering Storage platform Panel
1.000 m², 2.500 mm x 2.000 mm x 38 mmAusführung: P6