Used Gmn Hsp150Dh 381 12 Kw 350Hz 7000Rpm 400V - Hf-Spindel Mapal -- for sale (48,522)
Remscheid Component
GMNHSP150DH 381 12 kW 350Hz 7000rpm 400V - HF-Spindel Mapal --
Remscheid Component
GMNHSP150DH 381 12 kW 350Hz 7000rpm 400V - Mapal HF-Spindel --
GMNHF-Spindel HSP150DH 381 12 kW 350Hz 7000rpm 400V SN: 378199 --
GMNHF-Spindel HSP150DH 381 12 kW 350Hz 7000rpm 400V SN: 378200 --
GMNHF-Spindel HSP150DH 381 12kW / 350Hz 7000rpm 400V SN376010 --
GMNHSP150 x 381 9kW 800Hz 24000rpm 400V - HSK C-6 HF-Spindel --
GMNHSP 150GDH 9kW 533Hz 16000rpm 400V - HSK-C63 Mapal, MMS --
GMNHV-X 120-45000 / 18 Hochfrequenz-Spindel , !
Remscheid Control unit
unbekanntIEC 71L28-LC-FA2 Baureihe LC Drehstrommotor wassergekühlt 400V 200 HZ 12 kw
Wymysłów BAUMÜLLER Nürnberg GNA 132 MV motor, 12 kW, 400 V, 1260–4000 rpm
Silnik BAUMÜLLER Nürnberg GNA 132 MV, 12 kW, 400 V, 1260–4000 obr/minSilnik BAUMÜLLER Nürnberg GNA 132 MV, 12 kW, 400 V, 1260–4000 obr/min
GMNTSE 75 cdu x 200 Hochgeschwindigkeitsspindel SP: 12-18-30000 Umin. Schleifspindel
GMN/ Schaudt TSE 70c - 25000 / 8 Spindel SN 386347 8 - 8 - 6,5kW S 6-60% - ! -
GMN/ Schaudt TSE 70c - 25000 / 8 Spindel SN 371461 8 - 8 - 6,5kW S 6-60% - ! -
Hüttinger Elektronik 1324293 HF-Endstufe 36/44 kW mit 973412 Reflektometer
GMNTSE 37kw - 240cg-5000 / 37 - 382459 Anbauschleifspindel !
GMNTSA 26x200 L 100120 SP: 39300-40000 Umin. Schleifspindel - ! -
GMNTSE 240 cg - 5000 / 37 Schleifspindel 384124 !
GMNTSE 240 cg - 5000 / 37 Schleifspindel 385125 !
GMNTSE 80-16000 / 1.2 Hochgeschwindigkeitsspindel SP: 10-12000 Umin. SN:384568 - ungebr.! -
GMNTSA 26x200 L 122526 SP: 393000-40000 Umin. Schleifspindel - ! -
GMNTSE 100 cg - 6000 / 125 Hochgeschwindigkeitsspindel SN:R358399 !
Wymysłów Kaltenbach DKV 112M-238/4 electric motor 1.7kW 400V 1450rpm IP54
Silnik elektryczny Kaltenbach DKV 112M-238/4 1.7kW 400V 1450rpm IP54Silnik elektryczny Kaltenbach DKV 112M-238/4 1.7kW 400V 1450rpm IP54
Wymysłów Electric motor VEM 7.5 kW 2880 rpm 3-phase 400V flange-mounted B3
Silnik elektryczny VEM 7,5 kW 2880 obr min 3 fazy 400V kolnierzowy B3Silnik elektryczny VEM 7,5 kW 2880 obr min 3 fazy 400V kolnierzowy B3
Wymysłów 5.5 kW 400V electric motor with DC electromagnetic brake 150 Nm
Silnik elektryczny 5.5 kW 400V z hamulcem elektromagnetycznym DC 150 NmSilnik elektryczny 5.5 kW 400V z hamulcem elektromagnetycznym DC 150 Nm