GSL German Standard Lift E030ZM60279 Hub 270 mm
Fixed price plus VAT
Condition
Used
Location
Wiefelstede Germany
Hydraulic cylinder GSL German Standard Lift E030ZM60279 Hub 270 mm
more Images
Machine data
Machine type:
Hydraulic cylinder
Manufacturer:
GSL German Standard Lift
Model:
E030ZM60279 Hub 270 mm
Condition:
good (used)
Price & Location
Fixed price plus VAT
Location:
26215 Wiefelstede, DE Germany
Description
Hydraulic cylinder, support cylinder, hydraulic piston, pressure piston, tilting cylinder
-Manufacturer: GSL (German Standard Lift), hydraulic cylinder, stroke 270 mm
Gbedpjizc Azefx Aaxjl
-Type designation: E030ZM60279 T24
-Piston rod: Ø 30 mm
-Hole: Ø 20 mm, see photos